KURUMSAL

Biz Kimiz ?

Sabahları bir fırının önünden geçip te bir şey almamış, kahvaltısında fırından aldıklarını yememiş çok az kişi vardır. Fakat bu ürünleri sürekli alanlar bile çoğu zaman ürünlerin nasıl pişirildiğini aklına dahi getirmez. Gerçek meraklılar ise içlerindeki şef algısıyla  ürünleri her yönden inceleyenlerdir. İşte burada devreye elbette ki pişirilecek ürün için doğru fırın algısı girer. Inoxclass yenilikçi anlayışı ve minimalize edilmiş kullanım ara yüzleriyle farklı üretim alanları için bir çok farklı özellikte fırın üretmektedir. Inoxclass markası 2016 yılında doğmuş olup çok kısa sürede bilinir ve talep edilir bir marka haline gelmiştir. Firmanın doğup bu zamana kadar gelişinde hep daha iyisini ve müşteriler tarafından daha çok talep edileni yapma arzusu hiç bir zaman son bulmamıştır. Geçmişten gelen bunca yıllık tecrübemize rağmen yola kendimizi daha yeni çıkmış olarak kabul ediyoruz ve önümüzde kullanıcılara sunulacak bir sürü yeni ürün ve gidilecek çokça yol olduğunu unutmuyoruz.

Mevcut ürün gamımızda, patiseri ürünleri için şıklığı ve zarifliği ön planda tutan bunun yanında enerji verimliliğinde sınıfında lider ürünlerden biri olan Donata, gastronomi standartlarında her türlü ürünü pişirebilen ve kapasite ihtiyaçlarına net olarak cevap veren Silvia, klasik İtalyan usulü pizzaları ardı arkasına hiç durmadan pişirebilen Margarita en başlarda yer almaktadır. Yıllardan beridir sektörde tecrübe sahibi olmuş ekibiyle, gençlik ve dinamizmi birleştiren Inoxclass ister pişirmeyi kendine amaç ve zevk edinmiş kişiler, ister bu işin ticaretini yapıp kazanç sağlamayı düşünen kişi ya da firmalar olsun tüm bu farklılıkların ortak noktası olmayı, aynı payda içerisinde son kullanıcıları kucaklamayı ve onları mutlu etmeyi kendisine ilke edinmiştir. Unutmayalım ki kimileri için gerçek mutluluklar midede başlarmış… Biz de bu tutkuyu ürünlerimize ve sizlere sonuna kadar aşılamak için yola çıkmış bulunmaktayız.

Inoxclass Ailesi...

Misyonumuz

Inoxclass olarak teknolojik ve kullanıcı dostu ürünleri müşterilerimize en hızlı şekilde ulaştırmaktır.

 

Vizyonumuz

Kalite ve marka imajımızı ürünlerimize en özel şekilde katarak etkili satış sonrası desteğimizle kullanıcıların beğenisini kazanmaktır.

 

Paslanmaz Ürünler

Ürünlerimiz paslanmaz çelikten üretilmektedir.

Kaliteli Ürün

Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

Uygun Fiyat

Ürünlerimiz uygun fiyat ve yüksek kalite prensibiyle üretilmiştir.

Müşteri Memnuniyeti

Şirket olarak öncelikli amacımız müşteri memnuniyetidir.

ÖNE ÇIKAN ÜRÜN SERİLERİMİZ

Gelişen ve değişen dünyanın endüstriyel mutfak ihtiyaçlarını yenilikçi ve öncü bir şekilde
karşılayan yenilikçi bir firma olarak yolumuza devam ediyoruz.

donata
silvia
margarita
marina